TeamBuilding Session

TeamBuilding Session

Keď som sa dozvedela, že budeme mať nejakú takúto stretávku, najskôr som nevedela čo od toho

očakávať, lebo žiadnej podobnej som sa ešte nezúčastnila. A bez ľútosti môžem FullSizeRender (1) prehlásiť, že som

neskutočne rada, že som si na zrovna túto stretávku spravila čas.

FullSizeRender IMG_4441 IMG_4442

Začali sme s aktivitami, ktoré nás rovno aj prebudili. Niekoľko šialených hier, pri ktorých sme museliposkakovať a vykrikovať po sebe nás hneď zahrialo. A vlastne týmto by sme chceli aj poďakovať, že námumožnili máť stretávku v Kultúrnom dome Senca, lebo predstava ako v kruhu 10 ľudí skáče a kričí niekdeuprostred námestia neznie zrovna moc lákavo.

Po všetkom tom smiechu, keď sme museli svojichpartnerov previesť cez “mínové pole” alebo dvaja hovoriť ako za jedného človeka, sme prešli k viacserioźnej časti celého stretnutia.

Po menšej prestávke sme si sadli za stôl a venovali saprezentácií, ktorú si pre nás Kristaps pripravil. Hlavnýmitémami boli motivácia, ku ktorej nám pustil pármotivačných videií ľudí ako sme my, prezentácia a média, vktorej nás upozornil čo by sme mali a nemali dávať nainternet.

Aj keď Kristaps sám hovoril, že už štyri mesiace žiadnustretávku neviedol, ja si myslím, že mu to išlo veľmi dobre adokázal nás zaujať svojou jednoduchou ale poučnouprezentáciou.No ale potom prišiel rad na nás aby sme sa realizovali.Dostali sme úlohu vymyslieť nejaký project, ktorý by sadokázal zrealizovať. Mali sme odpoveď na niekoľkozákladných otázok ohľadom projektu, aby bolo aj reálne hovytvoriť.

Počuli sme niekoľko tém, od vzdelávania utečencov, po campy v slovanských krajinách, až po kampaňdobrých skutkov. Kreativita určite nechýbala a organizácií dala niekoľko dobrých nápadov do budúcnosti.No a celkom na záver, po dobrom obede vo forme pizzy, sme sa dohodli na ďalších akciách, ktoré budeNOM organizovať v nasledujúcich mesiacoch. A verte mi, bude sa na čo tešiť.

Na koniec, by som teda veľmi chcela poďakovať Kristapsovi za výborný deň a veľa zábavy a teším sa naďalšie stretnutie s ním. Dúfam, že nabudúce sa zúčastnia aj tí, ktorí teraz nemohli a bude nás tým ešteviac. Zatiaľ dovidenia, see you later!