DiD 2.0 – pokračovanie projektu

DiD-na tomto projekte sme sa zúčastnili už v novembri 2014,ale tento rok pokračuje a od 1-5 júna sme mohli byť aj my opäť jeho súčasťou.Celý týždeň bol viac ako úžasný.Prvý deň sme sa zoznamovali a mali sme taký teambuilding day,v utorok sme už navštívili parlament po ktorom nás sprevádzala veľmi zlatá pani a v stredu sme už mali naplánované naše vlastné stretnutie s MEPs,z našej krajiny.My sme mali stretnutie z asistentkami pani Jany Žitňanskej,ktoré bolí veľmi zlaté a z každej strany nám chceli pomôcť,tak hádam niečo spolu spravíme Ďalšie dni sme pracovali na videách a fotografiách o alkoholovej stratégií a dokončovali sme prácu(reporty a tak),ktorú sme nestihli.Tento týždeň bol pre mňa veľmi motivujúci a úžasný,ďakujem veľmi pekne.

Ako tento týždeň vidia noví členovia,ktorých bol tento prvý seminár?

Kristián:

Bol to môj prvý seminár. Zo začiatku som mal strach nevedel som,čo mam očakávať. Po príchode do Bruselu som spoznal nových a skvelých ľudí. Za týžden strávený v Bruseli sme spolu prežili veľa pekných chvíľ na ktoré nezabudnem. Už teraz sa teším na ďalši seminár.

Babs:

Ja a ďalší 3 členovia NOM-u zúčastnili pokračovania projektu DiD 2.0 v Bruseli! Zúčastnili sme sa meetingov, ktoré určite každého z nás o niečo obohatili. Voľné chvíle sme strávili poznávaním mesta alebo spoločnými aktivitami. Aj napriek veľkemu pracovnému nasadeniu sme boli všetci spokojní a oddýchnutí a obohatení o nove zážitky. Dúfame že sa v budúcnosti zúčastnime ďalšieho semináru.

Mima:

Toto bol pre mňa môj prvý seminár, takže som zo začiatku nevedela, čo očakávať. Keď som sa ale zoznámila so všetkými ľuďmi, vedela som že to bude super týždeň. Na začiatok sme hrali zoznamovacie hry, potom sme sa už dali do práce- navštívili sme európsky parlament s prednáškou o MEPs. Ďalšie dva dni sme mali ako krajiny stretnutia so svojimi MEPs, s ktorými sme preberali naše aktivity a možnú spoluprácu.
Môj prvý seminár sa mi veľmi páčil,veľmi ma motivoval a teším sa na ďalšie podobné aktivity.

image image